CE
RoHS
Product number:
88669
Silikonkappe- RGB Platine
Product information "Silikonkappe- RGB Platine"
- neutral cross-linked silicone with part number 89999 is recommended for sealing
Technical Data
| BAR code: | 4012094886695 |
|---|---|
| Width: | 13 mm |
| Height: | 6 mm |
| Length: | 10 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | ST |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| IP protection rating: | 68 |
| Leuchte: | without |
| Re skus: | 89999 |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.