CE
RoHS
Product number:
68476
Montageprofil - Metall 2 Meter
Product information "Montageprofil - Metall 2 Meter"
- Mounting rail for 68475 and 68477
- LxWxH in mm: 2.000 x 17.4 x 4
Technical Data
| BAR code: | 4012094684765 |
|---|---|
| Width: | 17 mm |
| Height: | 4 mm |
| Length: | 2000 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | ST |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| IP protection rating: | 20 |
| Catalog color code: | aluminium |
| Leuchte: | without |
| Gehaeuse code: | Aluminium |
| Re skus: | 68475 |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.