CE
Only suitable for indoor installations
Parallel connection
Protection class III
RoHS
Product number:
80464
Master Funkempfänger 12/24V
Product information "Master Funkempfänger 12/24V"
- for indoor use, IP20
- dimming range: 1-100%
- extension with repeater 80492 possible
- with memory effect
- total output: 300 W (12V), 600 W (24V)
Technical Data
| BAR code: | 4012094804644 |
|---|---|
| Width: | 59 mm |
| Height: | 29 mm |
| Length: | 170 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | ST |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Current: | 25000 mA |
| Temperature range: | -20 - 50 |
| IP protection rating: | 20 |
| Power: | 300-600 W |
| Catalog color code: | blau |
| Leuchte: | without |
| Input voltage: | 12-24 |
| Output voltage: | 12-24 |
| Gehaeuse code: | Kunststoff |
| Re skus: | 80477,85455 |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.