CE
F
Independent converter
Low voltage correction
Parallel connection
Power factor correction
Protection class I
RoHS
Short circuit protection
Product number:
85071
LED Netzgerät 12V 50W IP67
Product information "LED Netzgerät 12V 50W IP67"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094850719 |
|---|---|
| Width: | 68 mm |
| Height: | 39 mm |
| Length: | 176 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | R2 |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Temperature range: | -20 - 50 |
| IP protection rating: | 67 |
| Power: | 50 W |
| Catalog color code: | aluminium |
| Leuchte: | without |
| Input voltage: | 100-277 |
| Output voltage: | 12 |
| Gehaeuse code: | Aluminium |
| Toleranz: | 5 |
| Effizienz: | 82 |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.