CE
Disposal instructions according to 2012/19/EU
Independent converter
Interseroh
Only suitable for indoor installations
Protection class II
REACH
RoHS
Short circuit protection
Product number:
88444
LED Konverter 350mA 6W-10W
Product information "LED Konverter 350mA 6W-10W"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094884448 |
|---|---|
| Width: | 45 mm |
| Height: | 28 mm |
| Length: | 115 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | SL |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Current: | 350 mA |
| IP protection rating: | 20 |
| Power: | 10 W |
| Leuchte: | without |
| Input voltage: | 230 |
| Output voltage: | 28 |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.