CE
Parallel connection
Protection class III
RoHS
Product number:
86757
LD Flex.LED Strip,24V,IP67,RGB 10 Meter
Product information "LD Flex.LED Strip,24V,IP67,RGB 10 Meter"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094867571 |
|---|---|
| Width: | 15 mm |
| Height: | 6 mm |
| Length: | 10000 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | R2 |
| Lumen per fixture (lm): | 3690 lm |
| Lumen per LED (lm): | 6,59 lm |
| Current: | 5000 mA |
| Temperature range: | -20 - 45 |
| LEDs per meter: | 56 |
| Cutting length in mm: | 125 mm |
| Power W/m: | 12 |
| Lumen per meter: | 369 |
| Lumen per watt: | 30,75 |
| IP protection rating: | 67 |
| Power: | 120 W |
| Catalog color code: | ohne |
| Led color code: | RGB |
| Leuchte: | including LED |
| Beam angle: | 120 Grad ° |
| Voltage: | 24 V |
| Anzahl led: | 560 |
| Gehaeuse code: | Kunststoff |
| Re skus: | 68322,68328,85453,88458,89600,89990 |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.