CE
Parallel connection
Protection class III
RoHS
Product number:
86119
LD Endkappe SV IP67
Product information "LD Endkappe SV IP67"
- IP67 end cap for VARDAflex Platin/Neon SV
- L x W x H in mm: 20 x 13.6 x 23
Technical Data
| BAR code: | 4012094861197 |
|---|---|
| Width: | 13 mm |
| Height: | 23 mm |
| Length: | 20 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | R2 |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| IP protection rating: | 67 |
| Catalog color code: | weiss |
| Leuchte: | without |
| Gehaeuse code: | Stahl |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.