CE
Only suitable for indoor installations
Protection class III
RoHS
Product number:
89600
LD DMX-SPI Decoder
Product information "LD DMX-SPI Decoder"
- Change Signal from DMX in SPI
Technical Data
| BAR code: | 4012094896007 |
|---|---|
| Width: | 52 mm |
| Height: | 40 mm |
| Length: | 125 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | R2 |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Temperature range: | -30 - 65 |
| Catalog color code: | schwarz |
| Leuchte: | without |
| Input voltage: | 5-24 |
| Re skus: | 88458,89990 |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.