CE
RoHS
Product number:
68672
Endkappe Einsp. f.Schraubmontage
Product information "Endkappe Einsp. f.Schraubmontage"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094686721 |
|---|---|
| Width: | 15 mm |
| Height: | 10 mm |
| Length: | 55 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | R2 |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Catalog color code: | weiss |
| Leuchte: | without |
| Gehaeuse code: | Kunststoff |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.