CE
RoHS
Product number:
68286
Endkappe Einsp. IP68 Aussen
Product information "Endkappe Einsp. IP68 Aussen"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094682860 |
|---|---|
| Width: | 10 mm |
| Height: | 11 mm |
| Length: | 23 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | ST |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Catalog color code: | grau |
| Leuchte: | without |
| Gehaeuse code: | Kunststoff |
| Re skus: | 68125 |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.