CE
Independent converter
Only suitable for indoor installations
Protection class III
RoHS
Product number:
80299
DMX Signalverstärker
Product information "DMX Signalverstärker"
- DMX signal amplifier
- DMX512
- for indoor use, IP20
- Protection class III, CE, RoHS, REACH
- Input:12V DC-24V DC
- Output: DMX signal
- LxWxH in mm: 166 x53.4 x 23
- Temperature range: -20°C to +50°C
Technical Data
| BAR code: | 4012094802992 |
|---|---|
| Width: | 53 mm |
| Height: | 23 mm |
| Length: | 166 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | ST |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Temperature range: | -20 - 50 |
| IP protection rating: | 20 |
| Catalog color code: | blau |
| Leuchte: | without |
| Input voltage: | 12-24 |
| Output voltage: | 12-24 |
| Gehaeuse code: | Kunststoff |
| Re skus: | 89990 |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.