CE
RoHS
Product number:
68535
Alu Profil LED H.55mm
Product information "Alu Profil LED H.55mm"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094685359 |
|---|---|
| Width: | 55 mm |
| Height: | 41 mm |
| Length: | 2000 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | SL |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Catalog color code: | aluminium |
| Leuchte: | without |
| Gehaeuse code: | Aluminium |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.