CE
RoHS
Product number:
68575
ALU Endkappe geschlossen
Product information "ALU Endkappe geschlossen"
- No extended Text
Technical Data
| BAR code: | 4012094685755 |
|---|---|
| Width: | 75 mm |
| Height: | 5 mm |
| Length: | 115 mm |
| Unit Code: | piece |
| Customer discount group code: | R2 |
| Lumen per LED (lm): | 0,00 lm |
| Catalog color code: | aluminium |
| Leuchte: | without |
| Gehaeuse code: | Aluminium |
| Auslaufartikel: | Yes |
| Ecodesign: | not assigned |
Downloads
Login
No reviews found. Share your insights with others.